Değişim & İade

Değişim, İade ve Garanti Bilgisi ?

DEĞİŞİM
1.Aldığınız ürünün ‘Büyük/Küçük’ olması durumunda teslim alındığı günden itibaren 7 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.
2-Kullanılmayan her ürün için değişim süresi 7 gündür. 7. Günden sonra değişim yapılmaz.
3-Değişim yapılması için ürünün gönderildiği şekilde temiz ve hasarsız olması gerekiyor. Bu sebepten dolayı aldığınız ürünü temiz ortamda deneyiniz. Kirli, hasarlı ürünlerin değişimi yapılmaz.
4-Ürün değişimi için öncelikle sizin gönderdiğiniz ürünün bize ulaşması gerekiyor. Sizdeki ürün bize ulaşmadan yeni ürün gönderilmez.
5-Değişim süresi 3-5 iş günüdür.
6-Değişim için ‘İnstagram-Whatsapp’ üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İADE
1-Ürünlerimizde iadeli satış yoktur. Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade alınmamaktadır. 2-Ürünü beğenmediğiniz taktirde kullanmadığınız sürece 7 gün içerisinde istediğiniz başka bir ürünle değişim yapabilirsiniz.

GARANTİ
1-Ürünlerimizin herhangi bir garantisi yoktur. Satın almış olduğunuz üründe belli bir kullanımdan sonra oluşması 2-muhtemel bir hasar durumunda firmamız tarafından profesyonel olarak ücretsiz SERVİS ONARIM hizmeti verilmektedir. Oluşacak herhangi bir hasardan dolayı değişim işlemi yapılmamaktadır.
3-Servis onarım hizmeti için ‘İnstagram-Whatsapp’ üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SERVİS HİZMETİ
1-Satın aldığınız üründe ilk 2 ay içerisinde herhangi bir hasar oluşursa ÜCRETSİZ olarak profesyonel servis onarım hizmeti verilmektedir. Oluşan hasardan dolayı değişim işlemi yapılmaz. 2. Aydan sonra ücretli şekilde servis desteğinden faydalanabilirsiniz.
2-Servis desteği almak için ‘İnstagram-Whatsapp’ üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖNEMLİ❗️

Siparişiniz şeffaf kargo ile gelecektir. Gelen kargo içeriğini görüp ondan sonra ödeme yapıyorsunuz. Sipariş verdiğiniz ürünün fotoğraf ve video görüntüsü ‘Sitemizde ve İnstagram’ sayfamızda detaylı olarak mevcuttur. Gelen siparişi ‘ Beğenmedim, Almaktan vazgeçtim, Maddi sorunlarım oldu’ gibi herhangi bir sebeple almama durumunda bize yansıyacak olan 50₺ kargo taşıma bedeli size aittir bu ücreti Banka hesabımıza göndermeniz gerekir.
Taşıma bedelini ödemediğiniz taktirde vermiş olduğunuz bilgiler üzerinden yasal süreç başlatılır.

İnstagram:@pusulaspor

Whatsapp:05453357809

BU GENEL BİR UYARI METNİDİR.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.